Menü

YAZ VE KIŞ KAMPLARI

DORUK  BASKETBOL YAZ KAMPI TANITIM VİDEOSU

 

ANTALYA DORUK BASKETBOL TURNUVASI TANITIM VİDEOSU

 

Doruk Basketbol Yaz Kampı; Yoğun okul, etüt, dershane ve sınav stresinden çıkmış çocuklarımızın tecrübeli bir ekiple hem tatil yapıp stres atmaları hem de tatillerini spor aktiviteleri ile programlı ve dolu dolu geçirmelerini sağlamak amacı ile düzenlenmektedir. Kamplarımız 5 gün boyunca programlı bir şekilde basketbol antrenmanları, turnuvalar, futbol, fitness (vücut geliştirme), plaj antrenmanları, eğlenceli deniz ve havuz aktivitelerinden oluşmaktadır.  Yaz Kampları genellikle eğlenceli aktiviteler ile gerçekleşirken Doruk Basketbol Kış Kampı takım seviyesinde Basketbol Turnuvası şeklinde gerçekleşmektedir.

Sporcularımız; iletişim, paylaşım, sosyalleşme, sorumluluk, tertip, düzen, liderlik, arkadaşlık gibi özelliklerini geliştirirken, kalabalık gruplar halinde yapılan Doruk Basketbol Spor Kampları sporcuların hem takım olgusunu hem de özel yeteneklerini geliştirilmektedir.

Spor ve kamp konusunda tecrübeli antrenör ve yönetim ekibimiz ile bu yıla kadar 7 adet Spor Kampı düzenlemiştir. Basketbol Kampları İstanbul, İzmir Ankara, Bursa ve Antalya gibi birçok büyük şehir takımlarının katıldığı turnuvalar düzenlenerek sporcularımızın gelişimi üst düzeye çıkartılmaktadır.

2014 KEMER

KIŞ BASKETBOL TURNUVASI

2014 KIBRIS

YAZ BASKETBOL KAMPI

2015 ALANYA

YAZ BASKETBOL KAMPI

2016 ANTALYA

YAZ BASKETBOL KAMPI

2017 SİDE

YAZ BASKETBOL KAMPI

2018 MANAVGAT

KIŞ BASKETBOL TURNUVASI

2018 ANTALYA

YAZ BASKETBOL KAMPI


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis